Articles

ЛАБОРАТОРІЯ

 ЛАБОРАТОРІЯ

Лабораторні дослідження

     Вода - це одна з головних складових нашого життя, тому її якість дуже важлива для кожного з нас. Контроль якості води, яка тече в міських квартирах, здійснюється постійно.

     Якість питної води, що подається споживачам проводиться аналітичною лабораторією по контролю якості питної води КП «ВодГео» (Свідоцтва про атестацію №43 від 29.08.2013р) згідно чинної нормативної документації ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної до споживання людиною».

      Набагато складніше, якщо вам потрібна вода на дачі, за містом, для приватного будинку. Пробуривши свердловину або викопавши колодязь, перше, що необхідно зробити, це перевірити якість і безпечність води. Зробити це самостійно неможливо.

КП «ВодГео» має дві лабораторії, які мають атестацію, яка дає можливість  проводити наступні  дослідження:

  • якості питної води з індивідуальних артезіанських свердловин, колодязів,  загального та індивідуального користування;
  • проводити дослідження якості стічних вод.

      Контроль якості стічних вод проводиться аналітичною лабораторією по контролю якості очищення стічних вод  КП «ВодГео» (Свідоцтва про атестацію №44).

      Лабораторія дослідження води підприємства КП «ВодГео»  пропонує свої послуги.

      Наші фахівці швидко і якісно знімуть всі необхідні показники і виконають дослідження, завдяки яким ви будете впевнені в якості води з вашого джерела.